| paradisebiscui a întrebat:

M-am gandit sa inlocuiesc aparatul de ras, ceara si epilatoarele clasice cu un epilator IPL, avand in vedere ca nu cunosc prea multe despre acestea va cer ajutorul in alegerea unui produs IPL raport calitate/ pret, daca au rezultate semnificative si de ce nu. niste sfaturi utile de la cei care au incercat deja aceste produse! Multumesc!

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Cand il gasesti in tara asta este produsul de care ai nevoie nu sa dai o multime de bani pe niste prostii electronice scumpe cum sunt aceste dispozitive IPL, si acolo creste parul.
https://www.bestdirect.co.uk/......pack_1.jpg