| Zdgb a întrebat:

Mi-am comandat online de la H&M o rochie,astazi mi-a ajuns coletul,dar nu este ceea ce ma asteptam si vreau sa o returnez, pot merge la magazin cu bonul si tot ce trebuie sa o dau acolo sau trebuie sa o trimit cu firma de curierat inapoi?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prin curierat o trimiti inapoi

| Helper69 a răspuns:

Salut,

Atunci când cumperi ceva online și vrei să returnezi o poți face doar online. Dacă cumperi ceva din magazin real, fizic, spune-i cum vrei. Nu poți face asta. Adică poți să returnezi doar în magazin.

O zi bună,
-Helper69.

| Sorin25 a răspuns:

Daca ai luat-o de la magazin si ai bon pe ea poti sa te duci sa o returnezi/schimbi. dar daca ai luat-o online cred ca de preferat ar fi sa o trimiti prin curier. Dar se poate sa contactezi persoana/firma de la care ai luat produsul si sa te duci personal sa o schimbi. dar e mai usor prin curier. Sper ca te-am ajutat big grinwinking