| Zdgb a întrebat:

Mi-am cumparat astazi un fond de ten de la DM,dar din greseala am luat nuanta gresita, il pot returna(produsul nu este desfacut)?

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu crezi ca doar la DM afli raspunsul? ar trebui sa intrebi mai degraba acolo decat aici happy

| Zdgb explică (pentru Kaℓi):

Am pus intrebarea cu SPERANTA ca cineva care a putut schimba un produs imi va raspunde, sa nu merg degeaba acolo pentru ca l-am cumparat din alt oras si va trebui sa merg acolo!

| lolododo a răspuns:

Da,doar daca peodusul este intact si daca ai pastrat bonul fiscal.

| nicolecherry1773638929100101092 a răspuns:

Da.Da poti daca nu este desfacut.
La mine în oraș merge dat înapoi.

Funda? Plzz

| Sarah1817 a răspuns (pentru nicolecherry1773638929100101092):

Și dacă nu mai e sigilat se poate returna?