| MireeeLa a întrebat:

Mi-am luat de curand o placa Remington Stylist si as vrea sa stiu daca este buna si cum se fac buclele. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Iloveyou123 a răspuns:

Placile de par Remington sunt cele mai bune. Bucle poti face numai daca placa este lunga si subtire, daca e patrata nu merge. Prinzi o suvita in placa dar nu o rasucesti de tot, o rasucesti putin si o ti cateva secunde apoi tragi usor. Ideea e ca parul sa nu stea pe placa ca atunci cand il indrepti si putin rasucit in interior daca ma intelegi si tragi usor usor, fara graba ca altfel va iesi mai buclat la mijloc si sus drept ceva de genulaughing

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Remington este cea mai buna marca din toate cate exista, sa stii, te asigur de asta!
Uite si cum se fac buclele:
http://www.perfecte.ro/......video.html
Te pup si nu ai pentru ce, placerea a fost de partea mea sa-ti fiu de folos cat de cat!