| frumusica94 a întrebat:

As vrea sa stiu care placa de par este mai buna dintre Revlon, Remington sau Babyliss?

7 răspunsuri:
| αηηα a răspuns:

Cea mai buna esta placa de par Instyler.O am de mult si indreapta foarte bine.

| LittleZu a răspuns:

Remington si Babyliss sunt foarte bune amandoua.Insa eu as opta pentru un Remington.Acum detin 2 modele de acest gen, una dintre placi nu merge, nu se incalzeste de cand am cumparat-o, curios pentru ca in magazin se incalzea.Insa cealalta este excelenta, doar ca astea de la Remington e obligatoriu sa folosesti si un ulei sau o ceara, pentru ca au putere de incalzire foarte mare si iti arzi parul.De cele de la Babyliss stiu ca stilista mea le foloseste la salon, si mereu cand ma indreapta cu ea ramane parul foarte drept, uneori prea drept, dar acelea sunt profesionale.

| Ð0ℓySh a răspuns:

Buna,Babyliss :X
Eu o am de vreo 3-4 ani.sincer, m-a costat atunci, dar tinand cont ca producatori mi-au oferit 5 ani de garantie si magazinul 3 ani, si mai ales ca este de o calitate superioara A MERITAT :x. Pana acum nu a fost nevoie reparatii sau ceva de genu.

http://www.google.co.uk/......tp?/images temperatura reglabila, se incalzeste extrem de repede, si are un ''compariment pentru apa

| Ð0ℓySh a răspuns:

-ps.are calitatea de a indrepta parul foarte bine.Important este ca nu trebuie sa indrepti o suvita de mai multe ori.(''tragi''o SINGURA data si treci la urmatoarea suvitawinking )
Oricum, decizia iti apartine in totalitatewinking

| Meli_7221 a răspuns:

Remington. O am de 1 an cel putin si nu mi-a facut nicio problema. In plus, iti lasa un par foarte foarte drept si nu arde firele foarte rau. Eu personal, o folosesc de 2 ori pe saptamana si am varfurile Ok.

| alexutza123 a răspuns:

Remington

| lallylove a răspuns:

Eu am Remington, si sincer cred ca e perfecta. O folosesc cam de 2/3 ori pe saptamana si nu prea am probleme cu arderea parului.