| Bizzle a întrebat:

Mi-am luat niste adidasi, i-am purtat cam o ora si ceva prin oras si cand aproape am ajuns acasa a inceput calcaiul sa ma doara foarte tare.Se pare ca ma rod la calcai. Ce sa fac? Chiar imi plac foarte mult si am dat si destul pe ei, deci vreau sai port insa e foarte enervant, am incercat cu un plasture insa tot ma doare. Aveti ceva idei? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Idontcare69 a răspuns:

Pe langa plasture, mai pune putina vata. Adidasii sunt noi, de aceea te rod. Mai foloseste-i o perioada, apoi o sa vezi ca nu se va mai intampla nimic.

1 răspuns:
| OoKidaLoveoO a răspuns:

Incearca sa pui ceva in soseta(un pansament, servetel) sau incearca sa pui plasture si la calcai in adidas? Daca ai chitanta ai putea merge inapoi cu ei si sa ii rogi sa ii schimbe in o marime mai mare? Merge cu unguent, incearca si optiunea asta desi daca iti pui plasture de obicei se rezolva.