| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! Nu stiu de ce, dar de trei saptamani tot fac matreata. Folosesc Londa, dar am incercat si Wella. Stiu ca marteata nu dispare imediat, dar totusi! Am fost si la coafor si acolo ar fi trebuit sa-mi ingrijeasca bine parul, asa-i? Ce-mi recomandati ca sa nu mai fac matreata? Mersi anticipat! happy

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Samponul anti matreata Dove...ti l recomand

| Celeana a răspuns:

Si eu am avut problema asta si mi-am luat Head&Shoulders si dupa ce l-am folosit de 2 ori nu am mai avut! Sper ca te-am ajutat!