| JustMusic a întrebat:

Ati incercat tratamentul anti-matreata de la Londa? E ceva de capul lui?

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Am auzit ca nu da rezultate.

| Ella00x a răspuns:

Buna! da l-am incercat si e foarte bun.dar nu spun ca este asa de stralucit! Matreata mi-a disparut in aproape 2 saptamani iar cu head and shoulders intr-o saptamana.Eu doar mi-am spus parerea.Tu cumperi care crezi ca este bun!winking

| JustMusic explică (pentru Ella00x):

Pai, eu am incercat cam toate sampoanele posibile si de la head and shoulders fac matreata cat lumea.Am cumparat fiole de la London si vad ca sa redus matreata doar de la o aplicare.

| ღDiissyღ a răspuns:

Buna! Eu l-am incercat si nu are rost pentru ca nu ajuta cu nimic. Cel mai bun sampon anti-matreata (dupa parerea mea) este samponul head and shoulders.

| JustMusic explică (pentru ღDiissyღ):

Pentru mine head and shoulders e cel mai prost sampon pe care l-am incercat.
Nu ma refeream la sampon londa ci la niste fiole http://www.google.ro/......tp?/imgres care se aplica pe parul ud fara a se clatii.Tu ce ai incercat fiolele sau saponul?

| ღDiissyღ a răspuns (pentru JustMusic):

Amandoua