| Pupiciy a întrebat:

Pe 11 iunie, am banchetul, si nu stiu cum sa imi fac parul. Nu il am foarte lung. E pana la umeri(tuns in scari) si nu stiu cum sa il fac.

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Fa-ti si tu o programare la salon.
daca rochia e cu umeri goi sau bretele subtiri, prinde-l intr-un coc lejer la ceafa si ia cercei mari.
sau il poti lasa desprins, ondulat lejer si prins intr-o parte cu agrafe dupa urechi.

5 răspunsuri:
| Zambit_Ti-am_1994 a răspuns:

Fal creponat daca iti place de cineva daca nu prindel in coada

| Jnr_Breazu_1999 a răspuns:

Eu zic sa ti-l faci ca in poza de buletin! Mersi pentru funda!

| Jnr_Breazu_1999 a răspuns:

Eu zica sa ti-l faci ca in poza de buletin! Mersi pentru funda!