| Gabiursu123 a întrebat:

Hei TPU, pe 11 mai plec la banchet in Grecia tin sa precizez ca sunt mai grasut. Ce haine credeti ca ar trebui sa port in seara festiva? Camasa si ce? Plss

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cu ce ai putea purta o camasa hai sa fim seriosi acum?! laughing)))
Niste blugi negri simpli care sa dea inspre pantaloni de costum ca sa fii totusi mai lejer

| darrio2007 a răspuns:

Si pantalon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colanți

| ChituAlexandru1289 a răspuns:

Blugi fara rupturi negri, camasa alba, o vesta ( gen sa iti tina burta idk ) si un sacou. Nu prea se observa.De ex: incaltaminte neagra, blugi negri, vesta albastra si sacou visiniu si o cravata. Distractie placuta!