| Kaoru a întrebat:

Hei TPU happy [scuze pt categorie] de curand m-am decis ca vreau sa imi schimb culoarea parului intr-o nuanta mai neobisnuita, si ma intrebam daca in Romania se gasesc produsele de la Schwarzkopf live color xxl. Funda, bineinteles. Multumesc anticipat! xoxo

Răspuns Câştigător
| andrew2008 a răspuns:

I ntra pe pagina de facebook https://www.facebook.com/......opfRomania si acolo poti intreba un reprezentant. In aprilie din cate stiu nu aparuse!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si de ce ai postat intrebarea aici? A vrei să te vopsesti ca să fii sexy?

| xAmyx a răspuns:

Heii. pai in magazine nu prea am vazut produse de la Schwarzkopf... si in magazine nu se prea gasesc nuante de culori cum ar fi roz, mov, albastru. se gasesc numai culorile obisnuite blond, saten sau roscat inchis. dar daca vrei sa iti schimbi culoarea parului intr-o culoare neobisnuita te sfatuiesc sa te duci la un salon. acolo au toate culorile.
Sper ca te-am ajutat. happy
Funda?