| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, se poate face si de acasă sau doar într-un salon gaura la ureche? Și am vazut pe Youtube că se pune o,, bucată de ceva(lemn)" la capătul urechii, apoi împingi acul până la capăt și tot la capăt pui cercelul. Așa se face?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Mergi la un salon bun. Nu te zgarci, mai bine dai un ban dar iese cum trebuie.

| MaryMaria333 a răspuns:

Da dar acul trebuie sa fie sterilizat, ca sa nu te infectezi. Si sa iti faca unul care se pricepe, sa ti'o faca drept. Succes!