| anss23 a întrebat:

Hey! As vrea sa imi dau o a doua gaura in urechea dreapta dar as vrea sa gasesc un salon in care sa se foloseasca acul, si nu un pistol din acela pentru a gauri urechea. Poate suna ciudat dar am citit in mai multe locuri ca e mult mai bine sa iti dai o gaura cu acul(adica urechea sa fie gaurita cu un ac steril si dupa se pune cercelul) si daca gaura e facuta cu un pistol tesutul urechii este "zdrobit" intr-un fel si va dura mai mult sa se vindece.Gaurile normale mi le-am facut acum cateva luni,intr-un magazin din mall, si mi le-a facut o femeie cu pistol si zona aceea inca mai este inflamata si am avut mai multe complicatii.Deci stiti cumva prin Bucuresti un salon din acela special pentru tatuaje si piercinguri care sa dea gauri in urechi cu acul?

Răspuns Câştigător
| SaschaM a răspuns:

Bravooo! Ma bucur sa mai gasesc pe cineva care si-a dat seama ca pistoalele de gaurit sunt cele mai mari rahaturi inventate. In orice salon te duci poti sa zici ca vrei o gaura in lob facuta cu acul. Nu cred ca o sa te refuze. Daca vrei, ti-o pot face si eu si pot veni cu tine sa-ti iei cercel si acwinking E foarte usor de facut si se vindeca repede. Daca iti surade ideea da-mi add pe messenger, id-ul este asdfgooyonna happy

| SaschaM a răspuns (pentru SaschaM):

Abia acum ti-am dat accept...

| anss23 explică (pentru SaschaM):

Oricum,pana la urma m-am dus azi la un salon si mi-a dat tot cu pistolul.Au spus ca nu pot da gaura cu acul decat in cartilaj si ca asta ar insemna sa-ti faca si anestezie.Ma rog, oricum a iesit ok si macar am scapat.laughingDar mersi pentru raspuns, ai fost foarte draguta.big hug

| SaschaM a răspuns (pentru anss23):

Ce idioti... niste aberatii, ambele chestii pe care ti le-au zis... de-acum inainte cand stii sigur ceva, nu mai renunta la ideea ta tongue Du-te la altii care te vor intelege, in cazul de fata un piercer cu adevarat profesionist nu foloseste niciodata pistolul. Sper sa fie ok :*

4 răspunsuri:
| TohotanVictor a răspuns:

Eu nu stiu un salon dar cel mai oke lucru este sa ti-l faci cu acul nu o sa te doare asa tare ca si eu mi l-am facut cu pistolul si e de ****winking