| DA_Florin_1997 a întrebat:

Stie careva cum pot scapa de cosuri?

3 răspunsuri:
| Armenianeek a răspuns:

Aspirina maruntita si amestecata cu zeama de lamaie pana se face un fel de pasta (o data pe sapt)
Betadina (lichida, merge inainte de culcare)
Lotiune tonica
Si bineinteles igiena big grin

| Ωmega a răspuns:

Daca esti la pubertate accepta-le. Vei scapa de majoritatea cand va trece aceasta perioada. Pana atunci, scoate-le cu grija si vezi ca sunt mai multe creme pentru acnee. Mergi mai bine la un dermatolog pentru a te vedea si el iti va spune bazat pe nivelul acneei tale ce anume crema sa iei si la ce sa te mai astepti.

| FloStar a răspuns:

Te poti da cu pasta de dinti si spirt de fata. Se vor calma, nu vor fi rosii