| Amellie a întrebat:

Hei TPU:*Stie careva o metoda de ingrasare rapida si sigura? funda:*

Răspuns Câştigător
| iuliaserban a răspuns:

Draga mea, ia Kavit, sunt niste ciocolatele care iti dau pofta de mancare si te ajuta si la minte si cand ziccati dau pofta chiar o fac findca atunci cand incepi sa mananci nu mai vrei sa te opresti si stai cu orele la masa ...eu m-am ingrasat repede cu detoda asta... kavit se pot cumpara de la farmacie

| IngerCazator a răspuns (pentru iuliaserban):

Buna! Si cam cat ar costa chestiile astea kavit?

10 răspunsuri:
| Valisha18 a răspuns:

Mananca carne de porc, branza, salam, dar nu prea mult pentru ca poti face celulita, cartofi, paine, si dupa ce te inveti sa mananci mai mult, totul vine de la sine.

| Biuka a răspuns:

Inca 5 kilograme bune trebuie sa pui` happy
Manaca tu seara. carne si cu paine la greu
Iti garantez! laughing

| littleblackgirl a răspuns:

Pentru o metoda de ingrasare sigura mananca dulciuri si mananca paine (mai ales dupa ora 6-7 seara). Si mananca mancare fast-food la amiaza.

| Dya_2387 a răspuns:

Si eu sad

| iuliaserban a răspuns:

Aaaa...si kavit se gaseste la facmacie

| Bossulet a răspuns:

Fast food la greuhappy

| Amellie explică:

Am 1.63 si 47-48kg.ar trebui sa ma mai ingras mult?big grin

| Amellie explică:

Unde se gasesc astea?:*

| robert_3604 a răspuns:

Simplu mananci de pocnesti!