| Al3csandruta a întrebat:

Stie cineva cum se pot scoate petele de oja din lenjeria de la pat? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| V1ShUh a răspuns:

Speli hainele sau pui pe un tampon cosmetic acetona si dai in zona unde s-a murdarit haina
Sper ca te-am ajutat.
Nu sunt sigur daca o sa mearga. Dar sa incerci big grin

3 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Nu merge nici cu acetona nici cu nimic.
Crede-ma ca toate lenjeriile mele de pat is patate.
ultima data cand mi-am luat una noua.am reusit s-o patez de oja dp a 2a spalare.
Normal cand ne facem manichiura sa protejam jengeria de pat, biroul, scaunul cu cv rau.'
Da na eu ...eu zic si tu auzi happy

| AndressAndreea a răspuns:

Acetonahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca acetona nu merge si dupa o spalatura zdravana singura solutie ramane foarfeca.