| Iubareatzãã a întrebat:

Stiti in ce magazine din Bucuresti pot gasi UGG-uri? (originale) Dau funda!:*

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Cauta in mall, acolo sunt foarte multe magazine de incaltaminte, sigur vei gasi si UGG.

| Iubareatzãã explică (pentru KellyGreen):

Stiu ca pot gasi in mall dar na refeream Mai exact un magazin in care sunt originale :*

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Intr-adevar in mall sunt multe modele frumoase, dar poti sa mergi in Stefany stiu ca si acolo sunt originale unele si costa mult mai putin. In rest sunt numai facaturi, mergi la mall sau daca nu, comanda-ti online, dar tot mai bine ar fi sa dai o raita pe la magazine, si miscarea face bine. kiss
Funda? puppy dog eyes

| Iubareatzãã explică (pentru ScapaMaDeEa):

Imi poti da exemplu de un magazin "stefany" in Bucuresti? Adica unde anume se afla un magazin deoarece eu nu am auzit de el pana acum...waiting

| ScapaMaDeEa a răspuns (pentru Iubareatzãã):

Scuze, nu as fi crezut ca nu exista in Bucuresti. In orasul meu sunt chiar vreo 3-4. Asadar, tot mall-ul ramane ultima solutie. thinking Imi pare rau ca am produs o eroare.hee heehee hee Sarbatori fericite in continuare!

| Iubareatzãã explică (pentru ScapaMaDeEa):

Nu-I nimic!:* merci si sarbatori fericite si tie!:*

| dianamrrrrr a răspuns:

La colective sunt alea adevarate aduse din Australia. nici cele de 300 lei nu sunt de fapt originale. acolo sunt vreo 600-1000 lei dar sunt geniale. sincer.