| ZzzAlexandraZzz a întrebat:

Hei, TPU!
Trec direct la subiect, vreau sa imi schimb culoarea parului ( m-am saturat de brunet, desi nu e culoarea mea naturala )
Vreau sa stiu ce se potriveste sau ce culoare scoate in evidenta ochii caprui.
Va rog ajutati-ma! :* dau funda!

4 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Fa-te un ciocolatiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde și de culoarea și trăsăturile feței.tu știi cum îți stă mai bine. poți modifica culoarea părului în photoshop să vezi care te prinde mai bine.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Saten, roscat happy

| PinkPanther001 a răspuns:

Ochi căprui închis (căprui profund, spre negru)
Ochi căprui închis + piele cu tonuri reci = Mergi pe nuanțe profunde, bogate: șaten închis, roșcat intens.
Ochi căprui închis + piele cu tonuri calde = ți se potrivește șaten deschis cu irizații blonde, dar și șaten închis, roșcat intens.

Ochi căprui deschis (căprui cu irizații calde, aurii)
Ochi căprui deschis + piele cu tonuri reci = Mergi pe nuanțe profunde, nu intense. Șaten cu irizații roșcate, roșcat cu nuanțe reci și șaten închis.
Ochi căprui deschis + piele cu tonuri calde = potrivită ție este culoarea șaten profund cu irizații aurii și blond-miere sunt culori ce vor scoate la iveală sub-tonurile aurii din ochii tăi. Roșcatul cu irizații calde va scoate la iveală sub-tonurile verzi.