| Theo12445 a întrebat:

Hei, TPU. Un sfat în înbrăcăminte?
Sunt blondă, părul lung, ochi verzi, înălţime 1, 55, 13 ani.

Dau fundă şi voi. Vă rog, dacă se poate răspunsurile să fie mai detaliate.

Răspuns Câştigător
| Ralucax3 a răspuns:

Buna!
- o esarfa ( nu conteaza culoarea, doar sa stii sa o asezi ).
- blugi stramti sau colanti crem ( care sa vina lipiti de picior )
- o bluza frumoasa care sa vina la fel lipita de corp.
- niste bratari, cercei, lanturi...
- o caciulita, cu parul in bucle + o bentita.
- un ruj pal ( care nu prea se observa ), machiaj nud.

Si gata' :*!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt blonda si cel mai mult imi place cum imi sta cu rosu, portocaliu ( diverse nuante ) si roz pastelat. happy
Hainele ti le alegi dupa stilul tau.
Poti merge prin mall acum la cumparaturi pentru ca gasesti multe tricouri si maieuri la 15 lei, cel putin asa e la berska. happy

| Peaches a răspuns:

Fiind blonda, te avantajeaza culorile pastelate, care sa contrasteze cu culoarea deschisa a parului tau. Eu zic sa incerci (pentru perioada asta a anului) un pulover roz si niste blugi (negri sau albastri, amandoua arata bine cu rozul).
Sper ca asta ajuta! Have funwinking

~Roxetta

| Z3R0H0uR a răspuns:

Cred ca ti'ar sta cel mai bine in variatii ale culorii rosu.

| Serree a răspuns:

Incearca niste colanti crem cu o bluza alba, sau o pereche de blugi negri cu o bluza galben (nu foarte deschisa ), sau un pulover gri cu pantaloni cam de aceeasi culoare. Gandeste-te si tu la imbracaminte care sa se asorteze cu parul sau cu ochii.

| blackoutlet a răspuns:

Intra pe www.blackoutlet.ro

| Cristea260 a răspuns:

Incearca culori cat mai calde, in acelasi ton. Hainele care au modele sau cusaturi verticale te avantajeaza, deoarece alungesc.