| babyangel a întrebat:

Incepe scoala, vreau sa am un look nou:X ce recomandati, avand in vedere faptul ca sunt blonda, parul foarte lung, ochii verzi, fata ovala?

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sa nu te machezi si vei fi cea mai frumoasa dintre frumoase.

| EUSIATIT a răspuns:

Esti ok daca esti naturala e f bine nu e cazu sa te schimbi doar mergi la scoala ...nu la discoteca .si apoi crezi ca te as; la invatat .acel look? ce clasa esti?/? VEi dori cindva sa mai fii adolescenta si copilaroasa si nu vei putea intoarce timpul inapoi

| www a răspuns:

Ai putea sa iti faci breton drept, sa iti prinzi parul intr-o coada de cal(arata foarte bine daca ai parul lung), sa il lasi desfacut si sa il indrepti(daca nu e drept dejalaughing ), sa iti faci bucle, breton itr-o parte si sa il prinzi cu o clama, sa iti lasi parul desfacut si sa ieio parte din el si sa il prinzi cu un cleste (partea aia) la spate.
Si la ochi ai putea sa te dai cu putin negru.etc.

| babyangel explică:

Nam un stil anumetongue

| babyangel explică:

Am 16 ani si sunt in clasa a 11atongue

| koxatu a răspuns:

Nu stiubig grin uitate si tu pe netbig grin thinking ce stil esti FunNkY?

| MelaniaSatena a răspuns:

Incerca ceva nou o freza noua un stil mai nou de haine care ti se potrivesc mai bine... te informez de la prietene cu ce ti-ar sta mai bine si cu te-ai putea schimba putin fizic...succes