| Udhdhdbebe a întrebat:

Urmează sa imi fac unghiile cu semi si acolo tot timpul mă întreabă ce forma vreau la ele. Acum le-as vrea in forma triunghiulară. Oare asa sa-i zic? *fara comentarii rautacioase, va rog!*

2 răspunsuri:
| dmz123 a răspuns:

E normala intrebarea, poate vrei forma ovala, patrata, de unde sa stie femeia cet-i doresti daca nu-i spui. ar trebui sa ti le faca cum vrea ea si la final sa-i spui ca nu-ti place

| Jenga a răspuns:

Poti sa i arati o poza cu forma pe care o doresti, cine spune ca forma unghiilor trebuie invatata?
happy