| LittleCoco a întrebat:

M-am plictisit de parul meu lung. Nu stiu daca sa-l tund sau nu. Am fost la frizerie vara asta si cel care m-a tuns mi l-a filat prea mult si acum am putin par care e lung desi la parul meu f des nu se observa, am plans m-am uitat mai bine si am zis sa nu-l tund mai ales ca o prietena mi-a spus ca imi sta bine asa deoarece am mai mult volum acum si e bine pentru fata mea in forma de para(triunghiulara), au trecut cateva luni si ma gandeam s-o mai schimb... spice it up a little big grin Si as vrea un hairstyle mai indraznet mediu sau scurt nu am mai avut asa de ceva ani Cu toate precizarile presarate prin aceasta fraza puteti sa-mi spuneti daca mi-ar sta bine cu parul scurt? Si as vrea niste poze cu par scurt/ mediu gen punk deoarece vreau ceva interesant si va rog fara raspunsuri rautacioase sau fara sens.

1 răspuns:
| Pierce_Khaterine_1997 a răspuns:

Eu atata iti spun ca in locul tau nu mi-as tude parul pebtru nimic in lumemai ales ca eu I'll greau lung si I'll am numa pana peste umeri cu 1 cm.Si mai ales sa iti tunzi parul in stil punk...bad ideea e oar parerea mea nu vreau sa te superiwinking