| Mihai8399 a întrebat:

E bun titan gel, își face bine treaba? Nu vreau comentarii răutăcioase sau care sa spună ca ar trebui sa fiu mulțumit cu mărimea. Vrea sa știu dacă exista efecte adverse.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Acel gel ''miraculos'' reprezinta modul foarte ingenios prin care niste sarlatani ordinari reusesc sa-ti ''fure'' o parte din banii tai, fara ca ei sa-ti bage degetele in buzunarul tau. Comercializarea ''Titan gel-ului'' reprezinta o excrocherie si nimic mai mult. Sanatate!

| Goete a răspuns:

Bineinteles ca e bun, bunicul meu il foloseste, vorbeste si tu cu alti bunici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred nimic nu garantează mărimea jucăriei nici măcar operația... Ce e determinat genetic nu mai poți modifica asta ar însemna să îți dai cu crema pe deget și sa crească degetul sau ceva ce te face sa fii mai înalt
Eu zic ca e teapa și cu titan gel asa cum e și cu pastilele ce promit minuni
Și pompele la fel.