| anonimus999 a întrebat:

Hei TPU va rog sa ma ajutati! Am o mare problema! De curand m am vopsit bruneta cu o vopsea de proasta calitate de la orice produs din cauza bugetului si acum ma deranjeaza mirosul pe care il are parul meu dupa vopsit! Vomit de fiecare data cand il las deaprins! Ce sa fac? va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Te-ai vopsit de curand, mirosul nu persista mult. Daca nu suporti dati cu un spray, parfum ceva sa nu mai vomiti.Dar trebuie sa astepti...