| KeriB a întrebat:

As vrea sa ma ajutati in legatura cu parul meu! M-am vopsit acum de curand bruneta. Insa de fiecare data cand ma indrept la par, imi iese vopseaua din el si la varfuri devine castaniu ( culoarea mea naturala) de ce devine asa? voua vi s-a intamplat vreodata asta?

2 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Vopseaua e fara amoniac? Atunci ar fi mai normal sa se ia asa. Se pare ca parul tau, cand da de caldura reactioneaza asa. Incearca sa te vopsesti cu o vopsea permanenta [ toata lumea e foarte multumita de asta - http://www.brillance.com/home.html tocmai pentru ca dureaza foarte mult pe par]. In cazul in care vopseaua ta era deja permanenta, e destul de ciudat. Totusi, poti sa incerci vopseaua de care ti-am zis.

| Diiana_9146 a răspuns:

Eu am parul drept din nastere si mi-as dori sa il am cret ce ar fi daca nu l`ai mai indrepta l`ai lasa asa, ori poti sa ti`l prinzi si gata tongue