| Inela a întrebat:

Va rooog ceva metode naturiste pentru a scapa de o piscatura de tintar laughing Adica sa nu se mai vada, m-a piscat unu noaptea asta sub ochi straight face Se vede tare si maine ma voi intilni cu niste rude cu care nu m-am vazut de mai multi ani... Va roog happy kiss

Răspuns Câştigător
| xtembix a răspuns:

Sucul de lamaie opreste mancarimea provocata de intepaturile de tantar! Poti folosi si crema de galbenele.

6 răspunsuri:
| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Nu cred ca ai ce sa faci, doar sa dai cu o tona de fard, dar poti incerca cu spirt, se va usuca...big grin

| Nicki18 a răspuns:

Loool big grinDD

| Inela explică (pentru Nicki18):

Aha laughing

| Inela explică (pentru Nicki18):

Mersi pentru raspunsuri, v-am dat vot tuturor!winking

| Nicki18 a răspuns:

Cu otet de mere happy

| GecziKiss a răspuns:

Cumpara Fenistil Gel de la Farmacie.