| Lukasz a întrebat:

Astazi am mers la fotbal si mi-am lasat bluza jos si cred ca a intrat ceva in ea, cand ma jucam fotbal si am luat-o pe mine m-a piscat ceva foarte tare pe mana stanga, un punct rosu cu sange si in jurul lui un cerc alb, am dat cu spirt si baeocin si cu apa iar acum inca ma mai ustura insa nu se mai vede piscatura, si doar mult rosu. Nu stiu ce a fost dar stiu ca a piscat tare.
Ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

S-ar putea sa se fi trecut vreo insecta cum ar fi păianjenul sau o capusa sau o urechelniță aau poate o viespea care te-a piscat sau intepat si s-a strecurat venin! Ar trebui sa mergi urgent la medicul de familie sau la UPU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca tu numai intrebari din astea pui.
Ipohondria asta n-are leac.