| unknown2518 a întrebat:

Hei, TPU! Vreau o solutie rapida de crestere a parului. La aceasta intrebare as vrea sa vorbiti numai din experiente proprii. Ce ati folosit si a mers? In cat timp?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine au mers fiolele revalid si vitaminele de la a la z dar bineinteles ca niste vitamine speciale doar pentru par o sa te ajute mai mult. happy

| kiri11 a răspuns:

Iti pot sugera gama Vivse Senso Duo - ulei si sampon, pot spune ca sunt destul de bune pentru inceput happy

| TheQ1337 a răspuns:

Ulei de argan. In vreo saptamana o sa ai par mare.