| sandra99 a întrebat:

Vreau sa im cumpar un parfum de la avon Outspoken by Fergie, dar nu stiu care miroase mai frumos Outspoken Intense by Fergie sau Outspoken by Fergie?

7 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Eu am avut parfumul Outspoken by Fergie (sticla mov inchis). Miroase foarte frumos si persista cam 4-5 ore. Are un miros placut si fin de fructe de padure. Este un parfum de iarna in special. Consider ca este unul dintre cele mai bune parfumuri de la Avon. Pretul este cat de cat accesibil. Pe celalalt parfum nu il am. Sper ca te-am ajutat!

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Sincer sa fiu le am pe amandoua dar nici unul nu mi se pare ca miroase cine stie ce, bine acum gusturile nu se discuta dar daca vrei unul dintre ele parca outspoken intense miroase ceva mai bine.

| Dollicious a răspuns:

Outspoken miroase mai tare

| alexalexa2000 a răspuns:

Outspoken Intense by Fergie e super.Îl am și ți-l recomadn!happy

| Ralu20 a răspuns:

Mie imi place mai mult Outspoken by Fergie :X si cred ca mirosul rezista mai mult. Fiecare cu gusturile lui, dar eu pe acesta ti l-as recomanda.

| TraficantaDeNutella a răspuns:

Outspoken intense nu prea imi place + mirosul se duce dupa 10-15 minute si celalalt rezista mai mult happy Hope I help You

| LittleB124 a răspuns:

Sincer amandoua au miros placut si senzational, cum ar veni laughing Mama mea are parfumul: Outspoken by Fergie si e super, mirosul lui este atat de sweet si dragut incat nici nu te poti dezlipi timp de cateva momente de sticluta de parfum laughing Acum, fiecare cu gusturile lui, dar eu prefer Outspoken by Fergie happy