| AdrianAdry a întrebat:

Vreau sa imi pun septum in nas zilele astea. este cineva care are si imi poate da detalii?

1. Doare tare rau cand iti da gaura?
2. Cat timp nu ai voie sa umbli la el / in cat timp se vindeca?
3. Il poti ascunde in prima saptamana sau dupa 3 saptamani?
am vazut unele persoane ca il ascund si il scot cand vor.
4. Sunt pe marimi? cand mergi la salon si iti alegi de acolo.
Se poarta rau? eu vreau sa imi pun, am poza in profil, mi-ar sta? big grin parere/// dau funda. pls

1 răspuns:
| Wheizii a răspuns:

Pune ba mana pe carte si lasa prostiile, zici ca esti porc cu cercelu ala in nas, in caz ca nu stii, porcii au in rat asa ceva sa nu poate sa-si foloseasca nasul/ratul.