| AdrianAdry a întrebat:

Vreau SEPTUM. Piercing in NAS.
1. In cat timp se vindeca? si il pot scoate sau baga etc.
2. Gaura se astupa? Gen daca dupa 1, 2 ani nu imi mai place. se astupa gaura apoi de tot? dupa cat timp?
3. Trebuie sa il am eu sau e ok de la salon?
Vreau sa imi bag, dar nu stiu in cat timp se vindeca, nu vreau sa regret apoi si gen dupa ce il bag cum fac ca la 2, 3 zile apoi sa il ascund daca ma duc pe acasa in weekend sa nu vada ai mei. Sunt baiat, poza in profil, o parere. sta bine? merita? Orice stiti despre septum va rog srieti-mi, orice, orice parere sincera. Chiar conteaza si apreciez mult. Dau funda,
Multumesc, Adrian.

Am auzit ca doare, dar mai am niste nelamuriri.

Răspuns Câştigător
| Omulcu9111 a răspuns:

Parintii tai se vor prinde oricum... daca iti bagi ala in nas, vi acasa cracanat.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

1. Prostia nu se vindeca
2. Ramane urma toata viata
3. Mai bine incearca prima data cu un clips pentru uscat haine. Daca iti mai place si peste o luna de purtat, poti incerca si cu piercing "veritabil".