| gâzzzy a întrebat:

Hei:* V-am mai spus ca vreau sa slabesc 10 kg. M-am gandit la un regim. O sa-l incep de luni, de cand incepem scoala pentru ca la scoala mai fac efort si le combin, acasa nu fac deloc. Deci, dimineata mai consistent, la pranz ciorbe, carne la gratar, piept de pui, si seara deloc! Decat fructe. + multa apa. fara dulciuri, prajeli, paine, paste cartofi. In 2 luni, pana in martie, dupa regimul acesta, credeti ca dau jos?
P.S: efort fac la scoala o gramada, merg, alerg, sunt energica! si o sa mai fac abdomene acasa.

Răspuns Câştigător
| annapopa a răspuns:

Salut,
Da, daca o sa te tii stric de regim.
Succes

1 răspuns:
| Keith a răspuns:

Oau super eu vreau sa ma ingras si nu reusesc.