| Carla01 a întrebat:

Hei! kiss
Vreau sa fac niste poze in zapada, dar nu stiu cum sa ma machez? Ce culori mi s-ar potrivi am ochi caprui si mari si parul saten.
Va pup! laughing kiss

Răspuns Câştigător
| Ana90088 a răspuns:

Poate iti place ceva de aici :)
http://www.divahair.ro/frumusete/make_up/machiaj_pentru_ochi_caprui

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parca te-ai duce la bairam. Pozele in zapada ies mai bine cand sunt facute spontan.Adica asa cum esti pe strada.Bine ca nu ai spus si ce lac de unghii sa folosesti. Vrei si sandalute cu toc?

| xgeanina a răspuns:

Si eu am ochii caprui si parul saten inchis si imi sta foarte bine cu tus si ca farduri ti-as recomanda negru, maro, violet, gri, alb, albastru.

| ItIsAlright a răspuns:

Macheata, la zapada? Da unde te crezi? Sau cine te crezi? O sa-ti inchete mecla in secunda 2. Scuze! Roz sau mov. Cum iti sta tie mai bine, sau ce folosesti de obicei si sti ca iti sta bine. Poti incerca si albastru deschis.