| Miii a întrebat:

batting eyelashes dati'mi si mie niste idei cum as putea sa ma machez mai bine.
dar sa nu fie prea stridenttongue.
si cu ce nuante de culori as putea sa ma machez. tinand cont ca am ichii caprui. tenul deschis.si parul saten

Răspuns Câştigător
| DyannaM3 a răspuns:

Exact asa sunt si euhee hee Cel bine o sa iti stea cu albastru deschis, jos pe linia pe care de dai cu tus, si sus pe ploape cu alb dar nu apasa pe pensula atunci cand dai, doar ''gadila'' pleoapa. Iti sugeresz si marourile, gen crem sau maro dar nu spre negru, ci o ushoara culoare spre roz

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ce varsta ai? In functie de asta, poate sa-ti ajunga si un pic de bronz natural. :-\

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Fiindca ai tenul deschis ar merge un creion negru pentru a scoate ochii in evidenta.Iar vara asta din cate am vazut se poarta f mult verdele, Ai putea sa te dai cu un fard verde sau daca e prea strident pentru tine cu un fard roz sau crem[gen culoarea pielii]

| NebunaTha a răspuns:

Pai cauta pe net tutoriale :P Sunt o gramada;) Uite unu : http://www.divahair.ro/......hii_caprui
Sper ca te-am ajutat :)
Funda? :">

| Bella_4401 a răspuns:

Buna. love struck Pai ai putea sa te machezi pe la ochii cu roz deschis, alb, culori de vara. Si la buze cu luciu roz...