| RalucaMarinescu a întrebat:

Hei! Vreau sa imi aranjez parul ca sa merg la o nunta..insa cum mi l-am tuns nu imi sta bine cam nici cum..Am fata mai rotunda...si parul pana la umeri de culoare neagra foarte des si drept. Ma ajutati cu cateva sfaturi?

1 răspuns:
| Laura927 a răspuns:

Http://youtu.be/-fJIZ5buWG8
Uita-te acolo, ea are multe, ți-l poti ondula cu o placa ceva înainte sau il poti pune pe bigudiuri mari!
Cumpara o calma in genu, e ieftină, ar fi frumos sa o cumperi de aceeași culoare ca si rochia :)