| anonimaalee29 a întrebat:

Am parul pana la umeri, si il am drept, cum as putea sa il aranjez pentru o nunta? Si sa ma tina cat de cat...ca se lasa repede.

2 răspunsuri:
| тecнιннιlα a răspuns:

Poti face niste bucle lejere si sa iti prinji niste suvite la spate, poti chiar sa il lasi asa cum e sau sa il prinzi intr-un fel de coc si sa lasi 2 suvite rebele in fata. Nu ma prea pricep big grin. Cauta la imagini pe google poate iti vin mai multe idei daca vezi niste poze. Distractie placuta.

| FiFioni a răspuns:

Ai putea sa ti faci bucle inspre exterior si o impletitura care sa se prinda la spate.