| Andreea_Diana_1998_3Cj1 a întrebat:

Hei. Vreau sa imi comand un trench din Zara kidS si nu sunt sigura daca mi s-ar potrivi marimea. Eu port m in general. Voi v-ati luat ceva de la copii?

1 răspuns:
| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

Si eu port tot m si mie imi sunt bune. Chiar alaltaieri mi-am luat si eu unul si imi vine de minune. La mine e problema cu sanii, fiindca de obicei cele de copi nu sunt adaptate pentru sanii mai voluminosi. In schimb, daca nu ai intampinat probleme de-astea, eu zic sa-ti iei.