| Vanessika a întrebat:

Hei! Vreau să îmi iau epilator Philips Lumea IPL 250000 pulsații. Știe cineva dacă este eficient? Contează ce vârstă ai? Există riscul de a face cancer de piele?

Răspuns Câştigător
| julliema a răspuns:

Da mi-am luat eu. este foarte important sa te documetentezi si sa citesti foarte bine inainte sa-l iei, pentru ca nu e tocmai ieftin. Citeste specificatiile si contraindicatiile(eu am citit de pe eMAG). Eu sunt foarte multumita, insa ca sa ai rezultate trebuie sa ai pielea deschisa si firul parului inchis. Daca esti blonda nu va functiona. De asemenea nu este recomandat sa il folosesti daca ai foarte mule alunite pe pilea, varice, diabet etc. etc

5 răspunsuri:
| ValentinGabi a răspuns:

Da este bun, nu contează vârsta si nu există nici un risc.

| DanaDaniellllla a răspuns:

Depinde de pigmentul tău de piele și pentru rezultate optime este recomandat să folosești lama de ras aproximativ trei luni înainte de a incepe tratamentul cu ipl.

| Vanessika explică (pentru ValentinGabi):

Bine, mulțumesc!

| Vanessika explică (pentru DanaDaniellllla):

Ok! Mulțumesc pentru sfaturi!

| Vanessika explică (pentru julliema):

Bine! Mulțumesc mult!