| Ex0id200 a întrebat:

Hei! Vreau sa revin la satenul meu natural acasa. Acum sunt blonda. Ce marca de vopsea/ gama recomandati? Peste tot aud pareri împărțite dar nu am vazut pe nimeni sa fi incercat pe par decolorat si sunt confuza.

Răspuns Câştigător
| Justme79 a răspuns:

Cel mai bine mergi la un salon și rogi pe cineva de acolo să îți spună ce și cum sa procedezi că bănuiesc că nu le va costa nimic sa nu te ajute și sunt fete ok daca nu mă înșel happy

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Mergi la salon dai un ban dar merită

| Goddessss a răspuns:

Eu iti recomand Wellaton (vopsea semi-profesionala) sau Garnier Color Naturals.
Daca ai parul decolorat va prinde extrem de bine ținând cont ca este vb de un saten.