| Alex8900 a întrebat:

Heii.
Am nevoie de ajutor.
Mi-am pătat niste pantaloni si din greșeală am dat cu clor pe ei. Si acum s.au cam decolorat intr-o parte. Cum naiba fac sa fie ca înainte? Se mai poate face?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce sa le mai faci, clorul decoloreaza iar procesul e ireversibil.

| Alex8900 explică (pentru anonim_4396):

Auuuu. Erauu blugii mei preferați

| SilviaPunct a răspuns (pentru Alex8900):

Intr-adevar nu ii poti face ca inainte, dar cu inca putin decolorant si un foarfece cred ca ti-ar iesi niste pantaloni super! Sunt si tutorile pe Youtube.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alex8900):

Condoleante? :)) Meh, stiu ca e naspa... poti sa faci cum zice Silvia sau sa iei vopsea pentru haine si sa le schimbi culoarea.
http://pardonne-moi-ce-caprice-bymiuri.blogspot.ro/......acasa.html