| anonim_4396 a întrebat:

Heii, am nevoie de ajutorul vostru;-s
nu stiu cum sa ma imbrac la scoala rolling on the floor...
un hanorac gri, cu niste jeansi gri stramti [mentionez ca trebuie sa port o afurisita de curea neagra deoarece mi se lasa pantalonii in fata straight face ],o esarfa neagra in carouri rosii si niste conversi negri de iarna, ar merge?
doresc niste sugestii. >; dd
P.S: am stilul ala mai de "skaterita" :**

Răspuns Câştigător
| Adorsafiucopil a răspuns:

Chiar daca ai un stil mai de "skaterita" nu trebuie sa combini totul in culori inchise. Ar merge niste pantaloni rosii cu acea curea + conversi de iarna (ai tai) si o bluza mai mare si mai larguza (de exemplu : MONSTER ENERGY ) si acea esarfa a fi bine sa nu o porti la gat nu ar arata bine. De exemplu daca ai un ghiozdan de tip geanta poti sa o agati de el. Cam atat ar fi... a inca ceva : Simte-te bine in pielea ta!

2 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Fara esarfa aia.

| PISIPISI14 a răspuns:

Cred ca da