| Ankiiiiiii a întrebat:

Heii! Am nevoie de un look nou pentru clasa a7-a ( se subantelege ca am 13 ani ). Vreau cat mai multe link'uri cu haine si pantofi la moda. Eu port mai mult haine sport, dar si casual si elegant. Cu pantofii am o problema pentru ca uneori mi se potriveste marimea 36 si alteori 37, dar oricum,port pantofi sport si cizme ( de toamna,in cazul asta ). Deci daca m-ati putea ajuta,mi-ar face placere sa va ofer FUNDITA :*. Nu vreau link'uri cu magazine on,ci poze cu haine si papuci la moda. Plus ca mai am nevoie si de accesorii ( bratari,cercei,lantisoare, fundite..etc ). Multumesc anticipat. happy

8 răspunsuri:
| Edy390 a răspuns:

Cool I just got a free Minecraft gift code at http://linkbitty.com/FreeMinecraft

| gheorghemanslender a răspuns:

Nu trebuie sa cauti link-uri cu haine imbraca-te cum iti place, adica nu trebuie sa te inspiri neaparat de undeva, foloseste-ti imaginatia si combina hainele dupa stilul tau happy

| cozmoximo a răspuns:

Poti arunca o privire pe www.modaacum.ro aici gasesti o gama larga de haine incaltaminte si accesorii la moda indiferent de anotimp produsele sunt la moda.

| Smile_Crisu_1995 a răspuns:

Buna de ce nu incerci sa combini stilurile cu o camasa sport...un blug si o perechie de pantofi.o bufnita draguta la gat si o bratara finuta.:) sau cauta aici http://lareducere.blogspot.ro/......-dama.html