| anonim_4396 a întrebat:

Heii, TPU! Sunt in clasa aIX-a, iar pentru. Mos Nicolae, trebuie sa ne facem cadouri intre noi (Intre colegi). Eu trebuie sa-i fac cadou unui baiat si nu stiu ce sa-i cumpar. Trebuie sa fie ceva care sa coste intre 10 si 20 de lei. Astept pareri. Dau funda promit. :***

Răspuns Câştigător
| Moncherie a răspuns:

In clasa a 9-a a trebuit sa ii fac cadou unui baiat. Tot intre 10-20 lei trebuia sa coste asa ca i-am luat un set AXE de barbati care m-a costat c-am 17 lei. Avea un gel de dus si un spray deodorant.
Tu nu trebuie sa ii iei neaparat asta. I-ai de exemplu, caciula de mos, un glob care se scutura cu motive de Craciun, un glob frumos decorat sau ceva ce i-ar putea placea, o bratara, un colier de baieti, o carcasa de telefon. Sunt o gramada de lucruri ce i-ai putea lua, doar gandeste-te!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu anul trecut, baiat fiind, am primit o lumanare intr-un suport de om de zapada si un fular. Ai putea lua ceva asemanator sau un tricou, un produs de ingijire persoanala, ceva dulciuri, un fes, nu stiu. Chestia e ca nu se pune mare accent pe ce luati si sa aveti amintiri unul de la altul.

| Blackrose101 a răspuns:

Ii poti cumpara o carte sau o cutie bomboane.