| alii01 a întrebat:

Am o intrebare despre slabit. Daca vara asta o sa fac in fiecare zi aproape ori 45 de minute de tae bo, ori 10 minute de zumba + 10 minute de coarda sau 10 minute de step aerobic + 10 minute aerobic in fiecare zi la alegere + niste exercitii pentru anumiti muschi si o sa alerg dimineata cu o prietena o ora jumatate, iar la mancare o sa evit cat pot dulciurile si carnea, mancatu tarziu si o sa am ore fixe de masa, salate fara ulei, fara fast food sau alte tampenii ca chipsuri etc., o sa beau cat mai multa apa si o sa fac cateva sedinte de masaj anti celulitic. O sa slabesc pana in toamna? Cam cat?

1 răspuns:
| EkaBuBu a răspuns:

Mai intebi.o sa slabesti garantat dar trebuie sa te tii de exe3rciti daca o sa zici de fiecare data cand vezi o ciocolata ca e ultima nu o sa rzolvi nimiclaughingdar nu trebuie sa faci masaj anticelulitic neaparat poti slabi sanatos cu alrgat si nu trebuie sa te abtii de la dulciuri nici in exces pentru ca iti scade glicemia si nu e prea bine doar ca trebuie sa te mentiihappyiar cat o sa slabesti daca imi spui cate kg aihappy