| Deeabvb a întrebat:

:]. Am o problema. Eu sunt cam grasuta, avand in vedere faptul ca sunt clasa a8-a. Am 53 kg, 1.65 m. Nu stiu cum sa fac sa slabesc rapid si mult. Am si burtica. Si am un apetit maricel, fiindca am mai incercat sa tin cure de slabire, dar dupa cateva zile, nu am mai rezistat fara ceva dulce. Eu am un obicei prost de a nu manca dimineata, decat un covrig sau un fruct, iar seara mananc mai mult. Ma puteti ajuta cu un sfat, o dieta, ceva? puppy dog eyes Multumesc.

1 răspuns:
| Kaat a răspuns:

Pai asta e perioada in care trebuie sa ai destula grija, asa sunt si eu, trec tot in clasa a8-a, si am tot aceleasi kilogramele ca si ale tale, si mi.e mi se intampla cand ma uit in oglida nu prea imi place ce vad, partea care ma deranjeaza pe mine, e ca am coapse, burta nu am, Slava Domnului laughing. Dar eu de o saptaman am renuntat la carne si incerc si la dilciuri, mi.am cumparat un antar si in fiecare sfarsit de saptamana ma cantaresc sa vad daca sunt rezultate, Pai cu dietele nu prea le dai de capat oh go on, daca iti plac dulciurile nu are rost sa tii dieta. Apuca.te de sport si mai lasa din mancarewinking, si sper sa reusesti :*.