| Loveyourself a întrebat:

Heii! Am ombre plus suvite si as vrea sa scap de ele dar nu stiu cu si nu as încerca sa mi-l decolorez si nici un decapaj. M-am gândit să-l vopsesc( pe tot nu doar partea cu ombre la un salon si sa zic sa încerce să-mi iasa culoarea mea naturală sau macar ceva apropiat. Dar mie frica sa nu se vadă urat la rădăcina cand o sa crească Daca cumva imi iese cva mai inchis sau mai deschis? Ce credeți?

1 răspuns:
| dmz123 a răspuns:

Daca doar te vopsesti, sincer cred c ao sa vada diferenta intre varfuri si radacini