| Patrăţel a întrebat:

Eu sunt bruneta natural, cu cateva reflexi un pic mai deschise.Nu m-am vopsit niciodata, nici suvite, nici decolorat.Acum as vrea sa ma vopsesc un ciocolatiu, sau un castaniu, ceva mai deschis in orice caz decat nuanta mea, precizez ca nu vreau sa ma decolorez mai intai.Problema este ca imi e frica sa nu se vada urat sprancenele (ele fiind negre). O sa fie nevoie sa le vopsesc si pe ele dupa ce imi vopsesc parul? :-s Credeti ca o sa se vada urat?

4 răspunsuri:
| Puffulets a răspuns:

NU prea cred, dar in cazul in care o sa se vada urat poti sa le vopsestiwinking

| Raawr a răspuns:

Nu, xcum nu se va observa happy

| Bujo27 a răspuns:

Sprancenele negre se vad urat atunci cand alegi un blond pentru par..la ciocolatiu sau castaniu nu o sa fie o diferenta remarcabila. In orice caz, sprancenele ar trebui sa fie cu 3-4 nuante mai inchise decat culoarea parulului happy