| IfyoulovemeLetmeknow a întrebat:

Heii >: Am si eu o problema : De obicei mai imbrac bine, dar mai nou m-am cam plictisit de stilul meu de imbracaminte ~x( As vrea sa adopt un nou stil fresh si funny... Dar totusi aparte big grin Ce sfaturi imi dati? funda happy

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Depinde si de ce fel de stiluri iti plac. De exemplu, daca cum vreo cantareata sau actritza a carui stil ti se pare frumos ai putea incerca sa combini intr-un fel dragut stilul ei cu al tau. Sau poti incerca asta : tenesi, sampiere, blugi, tricou, hanorac. Multe fete adora stlul asta de imbracaminte. Dar nu stiu nici ce gusturi ai tu, sper ca totusi am nimerit :*