| xxOreos136xx a întrebat:

Heii TPU, scuze ca am ales categoria asta stiu ca se "favorizeaza"
ei bine, Vreau sa adopt stilul ROCK,winking
Vreau sfaturi,

Răspuns Câştigător
| SootheMySoul a răspuns:

Hey.
Paiiiii,asta e decizia ta si eu sunt rockerita si totusi trebuie sa fii pregatita sa fii aratata cu degetul,sa fii judecata,sa ai zile super-naspaaaaa
Oricum,rockerii se imbraca mai mult in negru dar eu prefer albastrul inchis.
Poti purta blugi, tricouri, bluze, colanti, maieuri etc. dar in culori mai inchise.
Bafta! Te pup!

| xxOreos136xx explică (pentru SootheMySoul):

Multu' ca macar tu ma intelegi, dar nu vreau sa fiu Rockerita in intregul sens al cuvantului. doar vestimentatia

13 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Bună. :)

Nu mi se pare un stil prea frumos dar... e alegerea ta.;)

Vestimentația ar trebui să cuprindă haine de culoare închisă și în special negre. Cu ținte, tăieturi.
Frizura nu prea contează.
Machiajul să conțină culori închise și mult negru.

Și uite aici ceva care te-ar putea ajuta : http://www.tpu.ro/......erii-cati/

Te sfătuiesc să nu adopți acest stil pentru că este pur și simplu urât. Și în plus, vei fi judecată de mulți oameni, iar părinții tăi probabil că vor fi dezamăgiți.;)

Pa, pa. :-h

| Cristiann25 a răspuns:

Deci sa inteleg ca vrei sa te uratesti?! Ai vazut cum se imbraca rockerii? Sunt cei mai... oameni. Uita-te si tu la fetele din jurul tau cum se imbraca etc si fa ca ele nu adopta un stil total aiurea! Te pup!

| xxOreos136xx explică (pentru Cristiann25):

Asta este parerea ta!winking Unora poate le place stilul asta!winking

| Cristiann25 a răspuns (pentru xxOreos136xx):

Ai dreptate! Continuarea n-o mai zic ca o sa jignesc pe toti care au acest stil si n-are rost.

| Mangustă a răspuns:

...Ai putea incepe cu muzica. Oh, copii "wannabe".

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Sfatul meu, e ca este o idee proasta. Fara suparare...dar de ce trebuie sa adopti vreun stil?! Poti avea propriul tau stil si sa fi tu. Nu-mi plac cei care au acest stil "rock", cu muzica lor urata, cu imbracamintea lor, comportamentul lor, etc
Eu zic sa te gandesti mai bine, ca nu are rost sa faci asta ...este un stil complet aiurea. Lumea nu o sa te mai bage in seama, si o sa te arate cu degetul, crezand ca esti vreo ciudata.
Chiar as vrea sa te ajut, dar este o idee foarte rea.
Sper ca te-am convins, pa, pa happywinking!

| SootheMySoul a răspuns (pentru Adde29):

Si ce vrei sa zici, ca eu sunt aiurea, sau ce?!?

| xxOreos136xx explică (pentru Adde29):

Nu vreau sa fiu rockerita, vreau doar sa adopt stilul Rock adica vestimentatia, machiajul. atata tot.

| xxOreos136xx explică:

Nu's asa nebuna!

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru xxOreos136xx):

Eu vreau doar sa te ajut, daca vrei ti le tai eu big grin

| xxOreos136xx explică:

Nu mai bine, nu comentezi, cred ca ar fi foarte bine.

| xxOreos136xx explică:

Taieti u pentru. minewinking