| firstdevil a întrebat:

Heei. As vrea sa adopt stilul swag. cu ce sa incep? Cum ar trebui sa ma imbrac? Cum sa ma comport? P.s:Sunt fata. happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.tpu.ro/timp-liber/ce-inseamna-swag_6/
Pa, pa.

| DoDoCs a răspuns:

Tenesi, pantaloni colorati, sapca fullcap, tricou cu diferite mesaje, accesorii, ochelari nerdy

| firstdevil explică (pentru DoDoCs):

Si comportamentul? Vorbitul?

| GEEK a răspuns:

Heii.

Uite, de aici am aflat eu câte ceva despre stilul S.W.A.G. :3
http://beingteen4ever.blogspot.de/......-none.html

Baftă!

| BeHappy26 a răspuns:

Hey girl! puppy dog eyes
Uite ~designul~ pe care il adopt eu in S.W.A.G.U.L meu:
1. Sapca RAP
2. Parul ondulat sau facut cu placa.
3. Tricouri colorate, cu tot felul de mesaje pe ele sau bluze pe umar.
4. Bratari multe pe mana (bratarile prieteniei, bratari facute din ata, cu cruci, cu tot tinte etc etc)
5. Blugi rupti/ pantaloni cu turu lasat/ pantaloni de trening stramti cu tinte, colorati etc
6. Tenesi/ skateri/ snikersi :3
Despre comportament?!
Trebuie ne-aparat sa ai simtul umorului, sa te intelegi bine cu toata lumea dar sa nu ai incredere in absolut nimeni. Sa fi genul de persoana populara pe care oricine ar vreao ca prietena. Sa sti ca S.W.A.G.U.L nu tine de smecherie. Daca o sa fi ceva in gen: "Ba, tu ai tupeul sa vorbesti cu mine? Cu minee? ", sa stii ca nu vei fi prea dorita in grupurile celorlalti.
Sper ca te-am ajutat. Am fost sincera :3